12 Октомври

Уважаеми клиенти и партньори,

Благодарим ви, че посетихте щанда на ЛД ООД на Международния Технически Панаир в Пловдив – 2011.
За нас това беше 17-то участие.
Ние останахме верни на това техническо българско мероприятие и за разлика от много други фирми от бранша отново взехме активно участие. Повече можете да видите в галерията и приложения снимков материал. Постарахме се както винаги щандът да бъде изненадващ, елегантен и издържан, този път на два етажа. Успяхме достойно, атрактивно и равнопоставено да представим всички фирми-партньори, с които работим и представляваме. Искрено се надяваме, че нашите гости останаха доволни от участието ни.
Тази година „в крак с времето“ изпратихме по електронен път безплатни покани. Мнозина от Вас се възползваха от предоставената възможност и ни посетиха – благодарим Ви, че отделихте от времето си и този път се срещнахме лично за обсъдите с нас бъдещите си нови проекти и инвестиционни планове.

Посетилите имаха възможност да се запознаят с пропорционалните вентили на CAMOZZI, коаксиалните вентили на CO-AX, специалните разработки магнет вентили на ODE, технологичните възможности /онагледени с филми и мостри/ на машините за безстружкова обработка на LEIFELD, SCHULER и KOMAGE.

Екипът на ЛД ООД бързо ще обработи и вече е изпратил най-спешните оферти по конкретни запитвания.
За всичко останало, което Ви вълнува: марки, партньори, технически задачи и въпроси - сме готови да отговорим детайлно и професионално.

До нови срещи!

  • ЛД ООД на МТП Пловдив 2011
  • ЛД ООД на МТП Пловдив 2011
  • ЛД ООД на МТП Пловдив 2011
Нагоре